
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 B1503 B1503CVA-S71645x15,6"/Core 5/16GB/512GB/Win11 90NX0801-M01T60
46 894 ₴
- В наявності
- Код: 184309523
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71645X Intel Core 5 120U Laptop 39,6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Сірий. ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71645X. Тип продукту: Laptop, Конструкція: Clamshell. Тип процесора: Intel Core 5, Модель процесора: 120U. Діагональ екрану: 39,6 cm (15.6"), Тип HD: Full HD, Роздільна здатність: 1920 x 1080 px. Оперативна пам'ять: 16 GB, Тип оперативної пам'яті: DDR5-SDRAM. Загальна ємність зберігання: 512 GB, Носії: SSD. Модель вбудованої графічної карти: Intel Graphics. Встановлена операційна система: Windows 11 Pro.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.65 кг |
| Ширина | 359 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.99 мм |
| Глибина | 232 мм |
| Код виробника | B1503CVAS71645X |
| Мoдель | ExpertBook B1 B1503 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 |
| Марка | ASUS |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD A-Series |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 894 ₴






