
Відеокарта Gainward Nvidia GeForce RTX 5060 Python III OC 8GB GDDR7 NE75060T19P1GB2063T
25 104 ₴
- В наявності
- Код: 184542106
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Gainward GeForce RTX 5060 Python III OC NVIDIA 8 GB GDDR7. Gainward GeForce RTX 5060 Python III OC. Сімейство графічних процесорів: NVIDIA, Графічний процесор: GeForce RTX 5060, Тактування процесора: 2280 MHz. Пам'ять адаптера відеокарти: 8 GB, Тип пам'яті адаптера графіки: GDDR7, Шина пам'яті: 128 bit, Швидкість такту пам'яті: 14000 MHz. Макс. роздільна здатність: 7680 x 4320 px. Версія DirectX: 12 Ultimate, Версія OpenGL: 4.6. Тип інтерфейсу: PCI Express 5.0. Тип охолодження: Активне, Кількість вентиляторів: 3 вент. Найважливіші технічні параметри. Відео - Макс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gainward |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 мм |
| Виходи | HDMI, DisplayPort |
| Глибина | 292 мм |
| Мoдель | GeForce RTX 5060 Python III OC |
| Обсяг пам'яті | 8 |
| стандарти, що підтримуються | V-Sync, Ray Tracing, OpenGL 4.6 |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Роз'єми живлення | 1 |
| Серія | GeForce RTX 5XXX |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Частота пам'яті | 14000 |
| Частота ядра | 2580 |
| Чипсет | GeForce RTX 5060 |
| Шина даних | 128 |
| Ширина | 117 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 104 ₴




