
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 16" i7 16GB 1TB Win11 CWHI3EE894SH
77 566 ₴
- В наявності
- Код: 184610120
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Геймерський Gigabyte A16 Intel Core i7-13620H / 16" WUXGA 165Hz / 16GB DDR5 / 1TB SSD M.2 PCie / NVIDIA GeForce RTX 5070 8G GDDR7 / Windows 11 Home. Потужний процесор Intel Core 13-го покоління. Ноутбук GIGABYTE Gaming A16 оснащений процесорами Intel Core 13-го покоління, забезпечуючи виняткову чутливість і обчислювальну потужність. Завдяки цьому користувачі можуть без проблем стрімити, записувати ігри та запускати кілька додатків одночасно, без жодних компромісів у продуктивності. Потужна графіка нового покоління. Серцем продуктивності GIGABYTE Gaming A16 є дискретна графічна карта NVIDIA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H |
| Тип процесора | Core i7 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 23 мм |
| Глибина | 263 мм |
| Код виробника | CWHI3EE894SH |
| Мoдель | Gaming A16 CWHI3EE894SH |
| Марка | Gigabyte |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5070 |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип пристрою | Споживча |
| Частота оновлення | 165 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 566 ₴





