
Ноутбук MSI Katana 17 HX 17" i7 16GB 1TB NoOS KATANA17HXB14WGK036XPL
86 002 ₴
- В наявності
- Код: 184610151
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Компанія MSI є не лише піонером у виробництві надзвичайних ігрових машин, завдяки яким ви можете грати для задоволення. Як і належить справжній ігровій легенді, MSI прагне підтримувати цю давню традицію, щоб завжди пропонувати користувачам найновіші та найунікальніші ігрові характеристики, функції та технології. Таким чином, ми здатні задовольнити будь-яке бажання гравців. Katana 17 B14WGK - загостри свою гру. Завдяки найновішим процесорам Intel Core i7 14-го покоління та графіці серії NVIDIA GeForce RTX 50, Katana 17 оптимізована під.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Ширина | 39.8 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core i7-14650HX |
| Тип процесора | Core i7 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25.5 мм |
| Глибина | 262 мм |
| Код виробника | KATANA17HXB14WGK036XPL |
| Мoдель | MSI Katana 17 |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5070 |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип пристрою | Споживча |
| Частота оновлення | 240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 002 ₴

