
Ноутбук Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10 14" Ultra5 16GB 512GB Win11 83JX004JPB
53 878 ₴
- В наявності
- Код: 184611673
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Yoga Slim 7i Aura Edition Gen 10 (14, Intel). Твори без обмежень. Завдяки унікальному досвіду – від покупки до сервісного обслуговування – цей AI ПК допоможе тобі втілити навіть найамбітніші креативні проекти. Максимальна креативність, що живиться процесорами Intel® Core™ Ultra Оснащений передовими функціями AI, які підвищують продуктивність і спрощують повсякденну роботу Тонкий і легкий з вражаючою тривалістю роботи від батареї. Деякі функції Copilot+ PC вимагають безкоштовних оновлень, які будуть доступні в 2025 році. Час їх доступності варіюється в залежності від.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 226V |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 219.3 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 100% DCI-P3 |
| Карти пам'яті | microSD |
| Код виробника | 83 |
| Кеш процесора | 8 |
| Мoдель | Yoga Slim 7 14ILL10 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Алюміній |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics 130V |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Читання карт пам'яті |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Гладке |
| Порти | Читання карт пам'яті, Вихід на навушники, Вхід для мікрофона, 1x USB-A, HDMI 2.1, 2x USB-C |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Споживча |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота оперативної пам'яті | 8533 |
| Частота процесора | 4500 |
| Яскравість матриці | 600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 878 ₴










