
Відеокарта Pny GeForce RTX 5060 Epic-X RGB з трьома вентиляторами 8GB GDDR7
22 664 ₴
- В наявності
- Код: 184685232
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. PNY GeForce RTX 5060 8GB, GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7, 128 bit, 7680 x 4320 px, PCI Express x8 5.0. PNY GeForce RTX 5060 8GB. Сімейство графічних процесорів: NVIDIA, Графічний процесор: GeForce RTX 5060, Тактування процесора: 2280 MHz. Пам'ять адаптера відеокарти: 8 GB, Тип пам'яті адаптера графіки: GDDR7, Шина пам'яті: 128 bit. Макс. роздільна здатність: 7680 x 4320 px. Тип інтерфейсу: PCI Express x8 5.0. Тип охолодження: Активне, Кількість вентиляторів: 3 вент. Процесор. Сімейство графічних процесорів NVIDIA. Графічний процесор GeForce RTX 5060. роздільна здатність 7680 x 4320.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PNY |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI, DisplayPort, DisplayPort x3 |
| Глибина, мм | 120 мм |
| Дистрибуція | Nvidia |
| Мoдель | GeForce RTX 5060 OC 8GB RGB |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 |
| Марка | PNY |
| Обсяг пам'яті RAM | 8 GB |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing |
| Виробник.1 | Nvidia |
| Роз'єми живлення | 1 |
| Серія | GeForce RTX 5XXX |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті RAM | GDDR7 |
| Частота ядра | 2580 |
| Чипсет | GeForce RTX 5060 |
| Шина даних | 128 |
| Ядра CUDA | 3840 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 664 ₴










