
Відеокарта Zotac RTX 5060 Twin Edge 8GB GDDR6 ZTB50600E10M
23 130 ₴
- В наявності
- Код: 184685248
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Специфікація. Технологія CUDA Так. Максимальна роздільна здатність 7680 x 4320 px. Максимальна тактова частота процесора 2497 MHz. Графічний процесор GeForce RTX 5060. Ядра CUDA 3840. Сімейство графічних процесорів NVIDIA. Підтримка паралельної обробки Не підтримується. Максимальна кількість підтримуваних дисплеїв 4. Шина пам'яті 128 біт. Пам'ять графічної карти 8 GB. Тип пам'яті адаптера графіки GDDR7. Швидкість передачі даних 28 Gbit/s. Готовність на SFF Так. Тип охолодження Активне. Форм-фактор Full-Height/Half-Length (FH/HL). Колір продукту Чорний. Кількість слотів 2. Кількість вентиляторів 2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZOTAC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 мм |
| Виходи | HDMI, DisplayPort |
| Глибина | 220 мм |
| Дистрибуція | Nvidia |
| Мoдель | GeForce RTX 5060 Twin Edge |
| Максимальне споживання енергії | 145 |
| Обсяг пам'яті | 8 |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Роз'єми живлення | 1 |
| Серія | GeForce RTX 5XXX |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Тип з'єднання | PCI-Express x8 |
| Чипсет | GeForce RTX 5060 |
| Шина даних | 128 |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 130 ₴

