
Ноутбук MSI Katana 15 HX B14W 15,6" i7 16GB 1TB NoOS B14WGK-061XPL
79 717 ₴
- В наявності
- Код: 184736691
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. MSI Katana 15 HX i7-14650HX 15.6" QHD 165Hz 16GB 1000SSD RTX5070 DLSS 4. БЕЗПЕКА ПОКУПКИ - АВТОРИЗОВАНИЙ ПАРТНЕР MSI. Ми є ключовим партнером компанії MSI. Купуючи на наших аукціонах, ви можете бути впевнені, що пропоновані нами пристрої походять з авторизованої дистрибуції компанії MSI і призначені для українського ринку. ШІСТЯДИРНИЙ. процесор. Intel® Core™ 7-14650HX. Швидка пам'ять. RAM DDR5 16 GB 5600 MHz. Швидкий і надійний жорсткий диск. SSD PCIe NVMe 1000GB GEN 4. Високоякісний. МАТОВИЙ. екран. 15,6" IPS QHD 165Hz,. ДЕДИКОВАНА. графіка NVIDIA®. GeForce RTX 5070 8GB GDDR7,. TGP.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core i7-14650HX |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 |
| Висота | 26 мм |
| Глибина | 262 мм |
| Код виробника | KATANA15HXB14WGK061XPL |
| Мoдель | Katana 15 HX B14W |
| Марка | MSI |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5070 |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм жорсткого диска | 1 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD M.2 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Колір підсвічування клавіатури | RGB |
| Частота оновлення | 165 |
| Частота процесора | 5200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 717 ₴





