
Док-станція HP Thunderbolt 4 Ultra 180W G6 Dock 9X481UT сіра
14 823 ₴
- В наявності
- Код: 184742762
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Док-станція HP Thunderbolt 4 Ultra 180W G6 Dock (9X481UT) призначена для підключення та зарядки ноутбуків. оснащена портом Thunderbolt 4 для високошвидкісної передачі даних. Включає різноманітні інтерфейси підключення: 1x RJ-45 (мережевий порт), 2x DisplayPort, 3x USB 3.1 (Тип-A), 3x USB 3.1 (Тип-C), 2x USB 3.0 (Тип-A), 1x HDMI 2.1. Додатково передбачено гніздо Kensington для захисту від крадіжок. Компактні розміри: висота 50 мм, ширина 121 мм, глибина 121 мм. Потужність адаптера 180W, підтримує зарядку сучасних ноутбуків. Колір корпусу сірий. Виробництво HP.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | USB |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 12.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 9 |
| Гніздо Kensington | Да |
| Довжина: | 12.1 мм |
| Інтерфейс під'єднання | Thunderbolt 4 |
| Мoдель | Thunderbolt 4 Ultra 180W G6 Dock |
| Потужність адаптера | 180 |
| Порт HDMI | 1 |
| Порт RJ-45 | 1 |
| Порти DisplayPort | 2 |
| Порти USB 3.0 Type-A | 2 |
| Порти USB 3.1 Type-A | 3 |
| Порти USB 3.1 Type-C | 3 |
| Тип | Док-станція |
| Ширина | 12.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 823 ₴






