
Ноутбук Asus ZenBook 14 OLED UX3405CA-PZ086x14"/Ultra 5/16GB/512GB/Win11 90NB14W4M002W0
69 242 ₴
- В наявності
- Код: 184750339
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбук. Asus ZenBook 14 OLED UX3405CA-PZ086X. 14"/Ultra 5/16GB/512GB/Win11 (90NB14W4M002W0). це унікальний пристрій, який поєднує в собі. елегантність.,. потужність. і. інноваційні технології. У сучасному світі, де мобільність і продуктивність мають ключове значення, правильний вибір ноутбука стає не лише питанням естетики, а передусім функціональності. Ця модель є ідеальним рішенням для людей, які як працюють віддалено, так і потребують обладнання для креативних завдань чи щоденних обов'язків. Запрошую ознайомитися з.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 312 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.28 |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Код виробника | 90 |
| Мoдель | ZENBOOK 14 OLED TOUCH |
| Марка | ASUS |
| Мультимедіа | Динаміки, Сенсорний екран |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Гладке |
| Порти | 1 |
| Роздільна здатність екрана | 2880 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 242 ₴

