
Ноутбук Acer Nitro V 15,6 i9 16ГБ 512ГБ Win11 ANV1552NHQZ8EP00G
66 222 ₴
- В наявності
- Код: 185175570
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбук Acer Nitro V 15,6"/i9/16GB/512GB/Win11 (ANV1552NHQZ8EP00G). У сучасному світі ноутбуки стали невід'ємною частиною життя як у роботі, так і в розвагах. Модель. Acer Nitro V. це пропозиція, створена з думкою про запалених гравців та користувачів, які вимагають від свого обладнання найвищої продуктивності. Завдяки потужним компонентам і сучасним технологіям, ця модель задовольнить потреби навіть найвимогливіших. У подальшій частині опису ми обговоримо ключові характеристики цього пристрою, які можуть вплинути на ваше рішення про покупку. Технічне оснащення. Цей пристрій це.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i9-13900H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 363 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.11 |
| Висота | 23.5 мм |
| Глибина | 239 мм |
| Код виробника | ANV1552NHQZ8EP00G |
| Марка | Acer |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5060 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i9 |
| Частота оновлення | 165 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 222 ₴

