
Відеокарта Gainward GeForce RTX 5060 Ti Ghost OC NVIDIA 8GB GDDR7 NE7506TT19P1GB2062B
27 340 ₴
- В наявності
- Код: 185303437
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Технічні характеристики. Призначення продукту: Для ігор. Серія графічної карти: GeForce RTX серії 50. Підтримка Ray tracing: Так. Технологія апскейлінгу: Nvidia DLSS 4. Графічний процесор: GeForce RTX 5060 Ti. Тип роз'єму: PCIe 5.0 x16. Пам'ять: 8 ГБ. Тип пам'яті: GDDR7. Шина пам'яті: 128 біт. Пропускна здатність пам'яті: 448 ГБ/с. Ефективна тактова частота пам'яті: 14000 МГц. Тактова частота ядра: 2407 МГц. Тактова частота ядра в режимі boost: 2632 МГц. Ядра CUDA: 4608. Тип охолодження: Активне. Кількість вентиляторів: 2. Підсвічування: Так. Типи виходів: HDMI 2.1b - 1 шт.; DisplayPort 2.1b - 3 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gainward |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Виходи | HDMI, DisplayPort |
| Глибина | 262 мм |
| Дистрибуція | Nvidia |
| Мoдель | GeForce RTX 5060 Ti Ghost OC 8GB GDDR7 DLSS4 |
| Максимальне споживання | 180 |
| Обсяг пам'яті | 8 |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Серія | GeForce RTX 5XXX |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Частота пам'яті | 14000 |
| Чипсет | GeForce RTX 5060 Ti |
| Шина даних | 128 |
| Ширина | 126 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 340 ₴


