
SSD диск Lexar NM990 1TB Gen5 (LNM990x001TRNNNG)
13 418 ₴
- В наявності
- Код: 185311675
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Lexar NM990 1TB SSD M.2 2280 NVMe PCIe Gen5x4 - Швидкість до 14000 MB/s. Lexar NM990 SSD M.2 2280. це сучасний носій пам'яті об'ємом 1 ТБ, створений для тих, хто шукає максимальну продуктивність та швидкість. Завдяки використанню новітньої технології NVMe PCIe Gen5x4, цей SSD забезпечує неймовірні швидкості: читання до 14.000 MB/s та запис до 7.500 MB/s. Ідеально підходить як для ноутбуків, так і для настільних комп'ютерів, а також для консолі PlayStation 5. Легка та компактна конструкція (22 мм × 2.45 мм × 80 мм) дозволяє швидкий та простий монтаж, що робить його.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lexar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 мм |
| Додаткові функції | NVMe |
| Мoдель | NM990 |
| Надійність MTBF | 1 500 000 h |
| Об'єм | 1 л |
| Роз'єм | M.2 |
| Тип пам'яті | TLC |
| Формат | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 418 ₴






