
SSD Lexar PLAY 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe 7400 MB/s
15 377 ₴
- В наявності
- Код: 185311677
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Lexar PLAY 2TB Диск SSD M.2 PCIe 4.0 NVMe. Lexar PLAY – ультрашвидкий диск SSD NVMe 2TB. Lexar PLAY 2TB. це диск SSD формату. M.2 2280., що використовує інтерфейс. PCIe 4.0 x4 NVMe., який забезпечує екстремально швидкі передачі даних – навіть. 7400 MB/s читання. і. 6500 MB/s запису. для геймерів, творців мультимедіа та професіоналів, які працюють з великими файлами. Максимальна продуктивність. Послідовне читання до. 7400 MB/s. Послідовний запис до. 6500 MB/s. Швидкий запуск системи та додатків. Плавна робота в іграх AAA та графічних програмах. Сумісність та застосування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lexar |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2.4 мм |
| Висота | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | 1500000 |
| TBW | 1600 |
| Вага | 0.059 |
| Глибина | 8 мм |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 |
| Код виробника | LNMPLY8002T-RNNNG |
| Мoдель | PLAY |
| Обсяг пам'яті | 2 |
| Призначення | PC/консола для ігор |
| Розмір M.2 | 2280 |
| Швидкість записування | 6500 |
| Швидкість читання | 7400 |
| Температура роботи максимум | 70 |
| Температура роботи мінімум | 0 |
| Температура зберігання максимум | 85 |
| Температура зберігання мінімум | '-40 |
| Тип | SSD |
| Стійкість до вібрації | 20 |
| Стійкість до ударів | 1500 |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 377 ₴






