
Док-станція HP Thunderbolt 4 100W G6 9X472UT сіра
11 763 ₴
- В наявності
- Код: 185594624
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Док-станція HP Thunderbolt 4 100W G6 (модель 9X472UT) — компактне рішення для розширення портів ноутбука. Корпус виконаний у сірому кольорі. Розміри: висота 50 мм, ширина 121 мм, глибина 121 мм. оснащена портом Thunderbolt 4 для підключення та зарядки, двома портами DisplayPort для зовнішніх моніторів, портом HDMI 2.1, мережевим портом RJ-45, портом USB 3.1 Type-A, двома портами USB 3.1 Type-C та двома портами USB 3.0 Type-A. Включає слот Kensington для захисту від крадіжки. Підтримує потужність передачі енергії до 100W. Виробник: HP.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | USB |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 12.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 12.1 мм |
| Мoдель | 9 |
| Потужність передавання | 100 |
| Порт HDMI 2.1 | 1 |
| Порт RJ-45 | 1 |
| Порт Thunderbolt 4 | 1 |
| Порти DisplayPort | 2 |
| Порти USB 3.0 Type-A | 2 |
| Порти USB 3.1 Type-A | 1 |
| Порти USB 3.1 Type-C | 2 |
| Слот Kensington | 1 |
| Тип | Док-станція |
| Ширина | 12.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 763 ₴










