
Ноутбук Dell Alienware 16X Aurora AC16251 ультратонкий 16"/Ultra9/32GB/2TB/Win11 AC16251_ARLHX_014
158 506 ₴
- В наявності
- Код: 185671668
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбук Dell Alienware 16X Aurora AC16251 16"/Ultra9/32GB/2TB/Win11 (AC16251_ARLHX_014). Ноутбук Dell Alienware 16X Aurora AC16251. це потужний пристрій, який поєднує в собі. високу продуктивність., сучасні технології та елегантний дизайн. як для професіоналів, так і для запалених гравців, ця модель вирізняється не лише потужними компонентами, але й чудовою якістю зображення та універсальністю. Завдяки застосованим рішенням, цей ноутбук задовольнить потреби навіть найвимогливіших користувачів. Технічні характеристики. Модель. Dell Alienware 16X Aurora AC16251. це.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.61 кг |
| Ширина | 35.6 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | WVA |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 23.4 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Код виробника | AC16251_ARLHX_014 |
| Мoдель | Alienware 16x Aurora AC16251 |
| Марка | Dell |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5070 |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки |
| Об'єм жорсткого диска | 2 |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Колір | Гранатовий |
| Колір підсвічування клавіатури | RGB |
| Частота оновлення | 240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158 506 ₴






