
Ноутбук Msi Cyborg 15 B2RWEKG-046XPL 15,6" Core7/16GB/512GB NoOS CYBORG15B2RWEKG046XPL
66 448 ₴
- В наявності
- Код: 185688648
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Технічні характеристики. Процесор.: Intel® Core™ 7 240H (10 ядер, 16 потоків, 1.80-5.20 GHz, 24MB кеш). Оперативна пам'ять.: 16 GB (DDR5, 4800 MHz). Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті.: 96 GB. Кількість слотів пам'яті (всього / вільно).: 2/0. Диск.: 512 GB SSD M.2 PCIe. Сенсорний екран.: Ні. Тип екрану.: Матовий, LED, IPS. Діагональ екрану.: 15,6". Роздільна здатність екрану.: 1920 x 1080 (Full HD). Частота оновлення екрану.: 144 Hz. Відеокарта.: Intel® Graphics; NVIDIA GeForce RTX 5050. Макс. потужність відеокарти (TGP).: 45 W. Пам'ять відеокарти.: 8 GB GDDR7. Звук.:.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7 1260P |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 23.2 мм |
| Глибина | 246 мм |
| Код виробника | CYBORG15B2RWEKG046XPL |
| Мoдель | MSI Cyborg 15 |
| Марка | MSI |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5050 |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Частота оновлення | 144 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 448 ₴

