
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core i7 15,6" 16GB 512GB
63 655 ₴
- В наявності
- Код: 185688650
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Потужний ноутбук з процесором Intel Core 7 покоління Серія 2, модель 240H. Процесор має 10 ядер (6 продуктивних, 4 ефективних) та 16 потоків. Базова частота продуктивного ядра 2,5 ГГц, ефективного 1,8 ГГц. Максимальна частота Turbo сягає 5,2 ГГц при потужності 115 Вт. Кеш Smart Cache об'ємом 24 МБ забезпечує оптимальну роботу. TDP процесора 45 Вт. Вбудована графіка Intel. Оперативна пам'ять 16 ГБ, твердотільний накопичувач 512 ГБ. Система поставляється без операційної системи. Якісна збірка та надійність бренду MSI.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7 1260P |
| Тип процесора | Core i7 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 23.2 мм |
| Глибина | 246 мм |
| Код виробника | CYBORG15B2RWFKG038XPL |
| Мoдель | CYBORG 15 B2RWFKG-038XPL |
| Марка | MSI |
| Матеріал | Метал |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5060 |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип пристрою | Споживча |
| Частота оновлення | 144 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 655 ₴

