
Відеокарта Xfx RADEON RX9060XT Mercury OC Gaming WHITE AMD RX96TMERCW9
30 120 ₴
- В наявності
- Код: 185774476
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Опис продукту. Відеокарта XFX Mercury RX 9060XT OC Gaming WH 16GB - це просунутий модель, призначена для настільних комп'ютерів, що вимагають високої продуктивності під час ігор, роботи з графікою чи професійних застосувань. оснащена 16 ГБ швидкої пам'яті GDDR6 та 256-бітною шиною пам'яті, гарантує плавність роботи навіть при найвимогливіших завданнях. Модель базується на архітектурі RDNA компанії AMD, забезпечуючи ефективне використання ресурсів і високий комфорт роботи з сучасними додатками та іграми. Відеокарта підтримує стандарт PCI Express і має активний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XFX |
| Висота | 124 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI, DisplayPort |
| Глибина | 48 мм |
| Мoдель | Radeon RX 9060 XT |
| Обсяг пам'яті | 16 |
| стандарти, що підтримуються | AMD FreeSync, OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Виробник чипсета | AMD |
| Роз'єми живлення | 1 |
| Серія | Radeon — інші |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Чипсет | Radeon RX 9060 XT |
| Шина даних | 256 |
| Ширина | 20 мм |
| Ядра CUDA | Не можна застосувати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 120 ₴

