
Материнська плата Asus ROG CROSSHAIR X870E APEX
44 045 ₴
- В наявності
- Код: 185775356
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ASUS ROG CROSSHAIR X870E APEX AM5 DDR5 ATX Материнська плата. ROG CROSSHAIR X870E APEX. Готова до ери ПК з AI, материнська плата ROG Crosshair X870E Apex була створена з думкою про встановлення світових рекордів в розгоні, завдяки розширеним функціям BIOS та вдосконаленому охолодженню у вигляді ексклюзивного комплекту вентиляторів пам'яті ROG Memory Fan Kit. Окрім своєї потужної продуктивності в OC, забезпечує комплексну підтримку найновіших графічних карт та рішень для зберігання даних, що робить її ідеальною платформою для ентузіастів продуктивності AMD Ryzen на сокеті AM5. ASUS AI CACHE BOOST. Прискорення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 305 мм |
| Глибина | 244 мм |
| Додаткові елементи | Немає |
| Інші особливості | Wi-Fi |
| Код виробника | ROGCROSSHAIRX870EAPEX |
| Кількість каналів аудіо | 7.1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мoдель | X870E APEX |
| Максимальна місткість пам'яті | 128 |
| Марка | ASUS |
| Підтримувані процесори | AMD |
| Підтримка RAID | Да |
| Роз'єми на задній панелі | 1 |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип сокета процесора | Socket AM5 |
| Типи роз'ємів для накопичувачів | 4 |
| Формат плати | ATX |
| Частоти роботи пам'яті | 8000 |
| Ширина | 244 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 045 ₴


