
SSD диск Lexar NQ780 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 LNQ780x001TRNNNG
9 969 ₴
- В наявності
- Код: 185779236
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Lexar NQ780 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 (LNQ780X001TRNNNG). SSD диски - це наразі найважливіший елемент обладнання комп'ютерів, які значно впливають на швидкість роботи та продуктивність у повсякденному використанні. У порівнянні з традиційними жорсткими дисками (HDD), SSD пропонують значно швидший час доступу до даних, що призводить до коротшого часу завантаження операційної системи, швидшого завантаження додатків, а також миттєвих передач файлів. Обираючи відповідний SSD, варто звернути увагу на кілька ключових характеристик: формат, інтерфейс, об'єм та швидкість читання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lexar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2.45 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 мм |
| Додаткові функції | NVMe |
| Коефіцієнт TBW | 320 |
| Мoдель | NQ780 |
| Надійність MTBF | 1 500 000 h |
| Об'єм | 1 л |
| Роз'єм | M.2 |
| Швидкість записування | 2500 |
| Швидкість читання | 6000 |
| Формат | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 969 ₴






