SSD диск Silicon Power US75 2TB M.2 2280 PCIe Gen4x4 з радіатором 7000/6500 MB/s SP02KGBP44US75S5
18 802 ₴
- В наявності
- Код: 185779278
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. SSD Silicon Power US75 2TB M.2 Gen4 NVMe 7000/6500 MB/s з радіатором (SP02KGBP44US75S5). SSD-диск Silicon Power US75 2TB M.2 PCIe Gen4x4 NVMe 2280 (7000/6500 MB/s) — SP02KGBP44US75S5. SSD-диск Silicon Power US75 2TB M.2 PCIe Gen4x4 NVMe 2280 (7000/6500 MB/s) з номером виробника SP02KGBP44US75S5 є пропозицією для вимогливих користувачів, які очікують найвищої швидкості та великої ємності. Завдяки інтерфейсу PCIe Gen4x4 та послідовним швидкостям до 7000/6500 MB/s скорочується час завантаження системи та додатків до мінімуму. Ємність 2 ТБ дозволяє зберігати сотні ігор, проектів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silicon Power |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 мм |
| Додаткові функції | NVMe |
| Мoдель | US75 |
| Об'єм | 2 л |
| Роз'єм | PCI-E x4, M.2 |
| Швидкість записування | 6500 |
| Швидкість читання | 7000 |
| Тип пам'яті | 3 |
| Формат | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 802 ₴

