SSD-накопичувач Silicon Power US75 1TB M.2 Gen4 NVMe SP01KGBP44US75S5
10 882 ₴
- В наявності
- Код: 185779296
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Silicon Power US75 1TB M.2 Gen4 NVMe (SP01KGBP44US75S5). SSD стали невід'ємною частиною сучасних комп'ютерів, ноутбуків та ігрових консолей. Їх зростаюча популярність є наслідком значного підвищення продуктивності, яку вони пропонують у порівнянні з традиційними жорсткими дисками (HDD). Завдяки використанню сучасних технологій, ці компактні пристрої зберігання даних пропонують значно швидші часи доступу, що призводить до миттєвого завантаження операційної системи, додатків та ігор. У цьому контексті модель Silicon Power US75 1TB M.2 Gen4 NVMe.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silicon Power |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 1 |
| Глибина | 80 мм |
| Додаткові функції | NVMe |
| Мoдель | US75 |
| Марка | Silicon Power |
| Роз'єм | M.2 |
| Швидкість записування | 6000 |
| Швидкість читання | 7000 |
| Тип пам'яті | 3 |
| Формат | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 882 ₴

