
SSD WD Black SN8100 2TB M.2 2280 PCIe Gen5 NVMe
29 617 ₴
- В наявності
- Код: 185818610
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високопродуктивний накопичувач SSD WD Black SN8100 2TB призначений для геймерів, створювачів контенту та професіоналів. Формфактор M.2 2280 з інтерфейсом PCI Express 5.0 x4. Оснащений пам'яттю TLC 3D NAND. Забезпечує послідовну швидкість читання до 14900 МБ/с та запису до 14000 МБ/с. Підтримує апаратне шифрування. Діапазон робочих температур 0-85°C. Вага 7,5 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 0.8 мм |
| Висота | 0.22 мм |
| Довжина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID ключа M.2 | M |
| NVMe | Да |
| Вага | 0.0075 |
| Діапазон температур зберігання | '-40 - 85 |
| Діапазон температур експлуатації | 0 - 85 |
| Довжина: | 2.2 мм |
| Ємність пам'яті SSD | 2 |
| Звено PCI Express | x4 |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Коефіцієнт TBW | 2400 |
| Мoдель | SN8100 |
| Призначення | PC/Laptop |
| Розмір диска SSD M.2 | 2280 |
| Сертифікати відповідності | UL |
| Швидкість послідовного читання | 14900 |
| Швидкість послідовного запису | 14000 |
| Випадкове введення-виведення запису (4KB) | 2400000 |
| Випадкове введення-виведення читання (4KB) | 2300000 |
| Тип | SSD |
| Тип пам'яті | TLC 3D NAND |
| Шифрування обладнання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 617 ₴


