
Відеокарта Zotac GeForce RTX 5050 Solo 8GB ZTB50500G10L
20 711 ₴
- В наявності
- Код: 186124332
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Zotac GAMING GeForce RTX 5050 SOLO NVIDIA 8 GB GDDR6. Zotac GAMING GeForce RTX 5050 SOLO. Сімейство графічних процесорів: NVIDIA, Графічний процесор: GeForce RTX 5050. Пам'ять адаптера відеокарти: 8 GB, Тип пам'яті адаптера графіки: GDDR6, Шина пам'яті: 128 біт. Макс. роздільна здатність: 7680 x 4320 px. Версія DirectX: 12 Ultimate, Версія OpenGL: 4.6. Тип інтерфейсу: PCI Express x8 5.0. Тип охолодження: Активне, Кількість вентиляторів: 1 вент. Найважливіші технічні параметри. Процесор - CUDA: Так. Процесор - Ядра CUDA: 2560. Процесор - Сімейство графічних процесорів: NVIDIA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZOTAC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22 мм |
| Виходи | HDMI, DisplayPort |
| Глибина | 111 мм |
| Дистрибуція | Nvidia |
| Мoдель | GeForce RTX 5050 SOLO |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 |
| Максимальне споживання енергії | 130 |
| Марка | Zotac |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing, OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Роз'єми живлення | 1 |
| Серія | GeForce RTX 5XXX |
| Тип оперативної пам'яті | GDDR6 |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип з'єднання | PCI-Express x8 |
| Шина даних | 128 |
| Ширина | 28 мм |
| Ядра CUDA | 2560 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 711 ₴

