
Відеокарта Powercolor Radeon RX 9060 XT Hellhound Spectral White 16GB OC (RX9060XT16GLOCWHITE)
30 274 ₴
- В наявності
- Код: 186172405
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. PowerColor Hellhound Radeon RX 9060 XT Spectral White AMD 16 GB GDDR6. PowerColor Hellhound Radeon RX 9060 XT Spectral White. Сімейство графічних процесорів: AMD, Графічний процесор: Radeon RX 9060 XT. Пам'ять адаптера відеокарти: 16 GB, Тип пам'яті адаптера графіки: GDDR6, Шина пам'яті: 128 біт. Макс. роздільна здатність: 7680 x 4320 px. Версія DirectX: 12.0, Версія OpenGL: 4.6. Тип інтерфейсу: PCI Express x16 5.0. Тип охолодження: Активне, Кількість вентиляторів: 3 вент., Колір підсвічування: Білий. Найважливіші технічні параметри. Процесор - CUDA: Ні. Процесор - Сімейство.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerColor |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 33 мм |
| Мoдель | Radeon RX 9060 XT Hellhound Spectral White 16GB OC |
| Обсяг пам'яті | 16 |
| стандарти, що підтримуються | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Виробник чипсета | AMD |
| Роз'єми живлення | 1 |
| Серія | Radeon RX 9xxx |
| Тип пам'яті | GDDR6X |
| Чипсет | Radeon RX 9060 XT |
| Шина даних | 128 |
| Ширина | 12 мм |
| Ядра CUDA | Не можна застосувати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 274 ₴


