
Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 потужний 15,6"/i7/32GB/512GB/NoOS 83JE008YPB
96 271 ₴
- В наявності
- Код: 186252154
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Lenovo LOQ 15 15,6"-144Hz Core i7-13650HX 32GB 512GB RTX5070 no Os. Lenovo. Виробник: Lenovo. виходи графічної карти: 1 x вихід HDMI 2.1. Тип: ноутбук. Тип ноутбука: для ігор. Серія: Lenovo LOQ. Модель процесора: Intel Core i7-13650HX (3.6 GHz, 4.9 GHz Turbo, 24 MB Cache). Кількість ядер: 14 шт. Частота оновлення: 144 Гц. Обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ. макс. тактування ядра: 2347 МГц. Частота оперативної пам'яті: DDR5 (4800 МГц). оперативна пам'ять розширюється до: 32 ГБ. кількість слотів пам'яті: 2 шт. тип графічної карти: дискретна. серія процесора: Intel Core i7-13XXX. Тип.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13650HX |
| Тип процесора | Core i7 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 |
| Висота | 23.9 мм |
| Глибина | 258.7 мм |
| Ємність акумулятора | 60 |
| Код виробника | 83 |
| Мoдель | Lenovo LOQ 15 |
| Марка | Lenovo |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5070 |
| Мультимедіа | Камера |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 144 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 271 ₴









