HP ProBook 445 G11 — портативний ноутбук для професійної роботи. Оснащений процесором AMD Ryzen 3 7335U з серії 7000 з 4 ядрами та 8 потоками, частотою 3–4,3 ГГц та кешем 8 МБ. Дисплей 14 дюймів формату WUXGA (1920×1200) із матовим покриттям AG та IPS технологією. Пам'ять: 16 ГБ DDR5, сховище SSD 512 ГБ. Графіка вбудована AMD Radeon 660M. Операційна система Windows 11. Новий пристрій, поставляється в заводській упаковці. Доставка зі складу 5–10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7330U |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 318.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.39 |
| Висота | 305 мм |
| Глибина | 224.4 мм |
| Код виробника | 9 |
| Мoдель | ProBook 445 G11 |
| Марка | HP |
| Модель відеокарти | Radeon 660M |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти | 1 |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота процесора | 3000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴









