
Відеокарта AMD Asrock Rx 9060Xt 8Gb Steel Legend 8Go Ddr6 3 Fan 90GA5ZZZ00UANF
24 121 ₴
- В наявності
- Код: 186365213
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Asrock Rx 9060Xt 8Gb Steel Legend 8Go Ddr6 3 Fan (90GA5ZZZ00UANF). Відеокарта. Asrock Rx 9060Xt 8Gb Steel Legend. основана на чіпсеті. Radeon RX 9060 XT. це відмінний вибір для тих, хто очікує високої продуктивності в іграх та графічних додатках. Завдяки сучасним технологіям, ця карта забезпечує чудові результати як в роздільній здатності 1440p, так і 4K. Розгляньмо ближче ключові характеристики цієї моделі, щоб зрозуміти, чому варто звернути на неї увагу. Специфікація. Asrock Rx 9060Xt. характеризується вражаючими параметрами, які роблять,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASRock |
| Висота | 51 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI, DisplayPort |
| Глибина | 298 мм |
| Мoдель | RX9060XT SL 8GO |
| Марка | ASRock |
| Обсяг пам'яті RAM | 8 GB |
| стандарти, що підтримуються | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Виробник чипсета | AMD |
| Роз'єми живлення | 1 |
| Серія | Radeon RX 9xxx |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті RAM | GDDR6 |
| Тип з'єднання | PCIe 5.0 x16 |
| Чипсет | Radeon RX 9060 XT |
| Шина даних | 128 |
| Ширина | 131 мм |
| Ядра CUDA | Не можна застосувати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 121 ₴

