
Відеокарта Asus GeForce RTX 5050 Dual OC 8GB GDDR6 DLSS 4
17 126 ₴
- В наявності
- Код: 186408022
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відеокарта Asus GeForce RTX 5050 Dual OC Edition з 8 ГБ пам'яті GDDR6. оснащена чіпсетом NVIDIA GeForce RTX 5050 з 2560 ядрами CUDA. Підтримує PCI-Express 5.0 та оснащена активною системою охолодження з двома вентиляторами. Виходи: 3x DisplayPort 2.1 та 1x HDMI 2.1. Шина пам'яті 128 біт, частота пам'яті 20 Гб/с. Частота ядра 2647-2677 МГц. Максимальна підтримувана роздільність 7680 x 4320, підтримка до 4 моніторів одночасно. Підтримує NVIDIA DLSS 4, Ray Tracing, NVIDIA G-SYNC, NVIDIA Reflex 2. Потребує живлення від одного 8-pin роз'єму, рекомендована потужність блока живлення 550 Вт. Розміри: 203 x 120 x 40 мм. Підтримує DirectX 12 Ultimate та OpenGL 4.6.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DLSS | 4 |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| G-Sync | Да |
| HDMI | 1 |
| OpenGL | 4.6 |
| Ray Tracing | Да |
| Артикул виробника | DUALRTX5050O8G |
| Вентилятори | 2 |
| Висота | 4 мм |
| Виходи відео | DisplayPort 2.1 x3, HDMI 2.1 x1 |
| Довжина: | 20.3 мм |
| Інтерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Кодекс виробника | 90 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 |
| Мoдель | GeForce RTX 5050 Dual OC |
| Охолодження | Активне |
| Пам'ять | 8 |
| Підтримувані технології | NVIDIA DLSS 4, Ray Tracing, NVIDIA G-SYNC, NVIDIA Reflex 2, NVIDIA Broadcast, NVIDIA FreeStyle |
| Підтримка моніторів | 4 |
| Підсвітка | Немає |
| Виробник процесора | NVIDIA |
| Роз'єми живлення | 1 |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Тип | Відеокарта |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Частота пам'яті | 20 |
| Частота ядра | 2647-2677 |
| Чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Ширина | 12 мм |
| Ядра CUDA | 2560 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 126 ₴


