
Ультрабук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 16" Ultra7 32GB 1TB NoOS 83F3003HPB
94 481 ₴
- В наявності
- Код: 186416595
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Відкрийте ігрові продукти Lenovo: lnd_header img { transition: transform. 4s ease-out; }. lnd_header img:hover { transform: scale(1.2); }. lnd_2header2 img { transition: transform. lnd_2header2 img:hover { transform: scale(1.2); }. lnd_3header3 img { transition: transform. lnd_3header3 img:hover { transform: scale(1.2); }. lnd_4header4 img { transition: transform. lnd_4header4 img:hover { transform: scale(1.2); }. lnd_5header5 img { transition: transform. lnd_5header5 img:hover { transform: scale(1.2); }. lnd_textcolor_contrast.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255HX |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 364.38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.43 |
| Глибина | 268.06 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 100% DCI-P3 |
| Код виробника | 83 |
| Кеш процесора | 30 |
| Мoдель | Legion Pro 5 16IAX10 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5060 |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Об'єм жорсткого диска | 1 |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Гладке |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип | Ультрабуки |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD M.2 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Частота оновлення | 165 |
| Частота оперативної пам'яті | 5600 |
| Частота процесора | 5200 |
| Яскравість матриці | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 481 ₴










