
Ультрабук Lenovo LOQ 17IRX10 15,6" i5 16GB 512GB NoOS (83JH005LPB)
63 655 ₴
- В наявності
- Код: 186795955
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбук Lenovo LOQ 17IRX10 i5-13450HX 17.3 16 512 5050 NoOS. Ноутбук Lenovo LOQ 17IRX10 – потужність у світі геймінгу. Lenovo LOQ 17IRX10 це ноутбук, створений з думкою про гравців, які очікують найвищої продуктивності та сучасних технологічних рішень. Оснащений процесорами серії Intel® Core™ 13 та 14 покоління, пропонує величезні обчислювальні можливості, які гарантують плавний геймплей навіть у найвимогливіших титулах. Завдяки співпраці з дискретними графічними картами NVIDIA® GeForce RTX™ серії 50, пристрій забезпечує надзвичайно реалістичні візуальні враження,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Ширина | 398.4 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13450HX |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25.3 мм |
| Глибина | 276.2 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 100% sRGB |
| Ємність акумулятора | 60 |
| Код виробника | 83 |
| Кеш процесора | 20 |
| Мoдель | LOQ 17IRX10 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5050 |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD M.2 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 165 |
| Частота оперативної пам'яті | 4800 |
| Частота процесора | 4600 |
| Яскравість матриці | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 655 ₴










