
Ноутбук Dell 15 DC15255 15,6" Ryzen 3 8GB 512GB Win11 DC15255_MDO_851_HOM
35 302 ₴
- В наявності
- Код: 186847532
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбук Dell 15 DC15255 DC15255_MDO_851 - Ryzen 3 7320U, 15,6" FHD IPS, RAM 8GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro, 3 роки OS ProSupport NBD. Процесор. Ryzen 3 7320U. Параметри екрану. 15,6" 1920x1080 (Full HD) IPS. Вбудована пам'ять оперативна RAM. 8 ГБ. Жорсткий диск. SSD 512 ГБ (NVMe). Встановлена операційна система. Microsoft Windows 11 Pro. Гарантія виробника. 3 роки On-Site ProSupport NBD. Ноутбук належить до цінованої серії ноутбуків бізнес-класу, адресованих переважно компаніям та установам. Ноутбуки цього типу мають зовсім іншу конструкцію, ніж популярні споживчі продукти,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Карти пам'яті | SD |
| Код виробника | DC15255_MDO_851_HOM |
| Мoдель | 15 |
| Марка | Dell |
| Модель відеокарти | Radeon 610M |
| Мультимедіа | Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 8 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 302 ₴








