
Ноутбук HP OmniBook 5 16-bc1003nw 16" AMD Ryzen 5 16GB 512GB
38 514 ₴
- В наявності
- Код: 186861111
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HP OmniBook 5 16-bc1003nw (C39BBEAR#AKD) — мобільний ноутбук з 16-дюймовим екраном розширення 2K у матриці IPS. Оснащений процесором AMD Ryzen 5 8540U з 6 ядрами, оперативною пам'яттю 16GB LPDDR5-6400, накопичувачем 512GB SSD M.2 NVMe PCIe Gen4. Вбудована графіка AMD Radeon 740M забезпечує комфортну роботу з повсякденними завданнями та медіаконтентом. Операційна система Windows 11 Home 64-бітна. Клавіатура QWERTY португальської розкладки. Код товару: 199485491974. Дистрибуція EMEA. Поставляється в оригінальній упаковці HP. Гарантія виробника. Строки доставки зі складу: 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.79 кг |
| Ширина | 358 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 8540U |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 255 мм |
| Код виробника | 16 |
| Мoдель | OmniBook 5 16-bc1003nw |
| Марка | HP |
| Матеріал | Метал |
| Модель відеокарти | Radeon 740M |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 514 ₴

