
Ноутбук 2в1 HP OmniBook Ultra Flip 14 14"/Intel Core Ultra 9/32GB/1TB/Win11
98 573 ₴
- В наявності
- Код: 186861268
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ультратонкий ноутбук-трансформер HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0216nw призначений для професійної роботи та розваг. Пристрій обладнаний 14-дюймовим дисплеєм з високою четкістю та підтримує режим складання в планшет завдяки шарніру 360 градусів. Потужний процесор Intel Core Ultra 9 забезпечує продуктивність для виконання складних завдань, обробки мультимедіа та багатозадачності. 32 ГБ оперативної пам'яті гарантують швидку роботу з одночасно відкритими програмами. Швидке накопичувальне устаткування SSD обсягом 1 ТБ дозволяє зберігати великий обсяг файлів та забезпечує миттєве завантаження системи. Попередньо встановлена Windows 11 забезпечує сучасний інтерфейс та повний набір функцій для роботи та відпочинку. Модель розроблена з урахуванням вимог мобільного користувача завдяки компактним розмірам та легкій вазі. Доставка зі складу 5-10 днів. Модель: C1LY4EA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.34 кг |
| Ширина | 313.7 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 288V |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14.9 мм |
| Глибина | 216.2 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 100% DCI-P3 |
| Додаткові функції | Підсвітка клавіатури, Мультитач тачпад, Сканер відбитків пальців, Акселерометр, Гіроскоп, Технологія Intel vPRO |
| Ємність акумулятора | 64 |
| Код виробника | C1LY4EA |
| Кількість комірок акумулятора | 6 |
| Кеш процесора | 12 |
| Мoдель | OmniBook Ultra Flip 14-fh0216nw |
| Максимальний час роботи | 16,15 |
| Марка | HP |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців, Сенсорний екран |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 1 |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Гладке |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 2880 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 120 |
| Частота оперативної пам'яті | 8533 |
| Частота процесора | 5100 |
| Яскравість матриці | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 573 ₴










