
Ноутбук MSI Thin 15 B13VE-3091XPL 15.6" i5-13420H 16GB 512GB Win11
44 799 ₴
- В наявності
- Код: 186964390
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ноутбук MSI Thin 15 B13VE-3091XPL обладнаний процесором Intel Core i5-13420H із 8 ядрами та 12 потоками, який забезпечує високу продуктивність для роботи та творчості. Базова потужність процесора становить 45 W, максимальна турбопотужність досягає 115 W з частотою до 4,6 GHz. Вбудований кеш Smart Cache об'ємом 12 MB підвищує ефективність обробки даних. Дисплей діагоналлю 15,6 дюйма підтримує розширення FHD з частотою оновлення 144 Hz та матрицею IPS-Level для якісного відображення. Оперативна пам'ять DDR4 об'ємом 16 GB забезпечує плавну роботу додатків. Вбудоване сховище SSD об'ємом 512 GB дозволяє швидко завантажувати ОС та програми. Передустановлена операційна система Windows 11. Час відправки замовлення становить 24 години, доставка зі складу здійснюється протягом 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Тип процесора | Core i5 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.86 |
| Висота | 21.7 мм |
| Глибина | 254 мм |
| Код виробника | B13VE3091XPL |
| Мoдель | Thin 15 B13VE |
| Марка | MSI |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4050 |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Колір підсвічування клавіатури | Синій |
| Частота оновлення | 144 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 799 ₴

