
Ноутбук Lenovo ThinkPad T14 G6 Ryzen5 14"/Ryzen5/32GB/512GB/Win11 21QJ000TPB
113 937 ₴
- В наявності
- Код: 187016194
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 AMD Ryzen AI 5 PRO 340 14" WUXGA 32GB 512SSD W11P. БЕЗПЕКА ПОКУПКИ - АВТОРИЗОВАНИЙ ПАРТНЕР LENOVO. Ми є ключовим партнером компанії Lenovo. Купуючи на наших аукціонах, ви можете бути впевнені, що пропоновані нами пристрої походять з авторизованої дистрибуції компанії Lenovo і призначені для українського ринку. Процесор. AMD Ryzen™ AI 5 PRO 340. 14-дюймовий. матовий. екран. IPS. Пам'ять. RAM 32GB DDR5. Диск. SSD 512GB. Графіка. AMD Radeon™ 840M Graphics. WiFi 7 (802.11 be). Можливість вбудування. модему 4G. Порт USB-C з. Power Delivery. та. Display Port. Камера з.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.38 кг |
| Ширина | 315.9 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 223.7 мм |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | 21 |
| Мoдель | ThinkPad T14 Gen 6 AMD |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Вуглецеве волокно |
| Модель відеокарти | Radeon 840M |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота процесора | 2000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113 937 ₴






