
Ноутбук Dell Pro Max 16 MC16250 ультратонкий 16"/Ultra 7/32GB/1TB/Win11 BTO126_MC16250_EMEA
154 330 ₴
- В наявності
- Код: 187022507
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбуки. це надзвичайно універсальні пристрої, які революціонізували спосіб, у який ми працюємо, навчаємося та спілкуємося. В епоху цифрових технологій їх. мобільність.,. продуктивність. та різноманітність застосувань роблять їх невід'ємною частиною повсякденного життя. Завдяки постійному технологічному прогресу, сучасні моделі пропонують все кращі параметри, що робить їх ідеальним вибором як для професіоналів, так і для приватних користувачів. Серед багатого асортименту доступних пристроїв на ринку,. Dell Pro Max 16 MC16250. вирізняється як модель, орієнтована на вимогливих.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 265H |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 35.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 |
| Глибина | 256 мм |
| Карти пам'яті | microSD |
| Код виробника | BTO126_MC16250_EMEA |
| Мoдель | Pro Max 16 MC16250 |
| Марка | Dell |
| Модель відеокарти | RTX PRO 1000 |
| Мультимедіа | Динаміки, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм жорсткого диска | 1 |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154 330 ₴






