
Роутер Asus ZenWiFi BT8 90IG0930MO3B40
42 006 ₴
- В наявності
- Код: 187025429
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Asus ZenWiFi BT8 (90IG0930MO3B40). Роутер. Asus ZenWiFi BT8. це сучасний пристрій, який забезпечує стабільний доступ до інтернету в домах і офісах. У часи зростаючих потреб, пов'язаних з дистанційною роботою, онлайн-навчанням та розвагами у вигляді відеострімінгу, наявність потужного обладнання стало необхідним. Завдяки технології Mesh, ця модель забезпечує безперервне з'єднання в усьому домі чи офісі. Дослідимо деталі її можливостей і характеристики, які можуть задовольнити потреби навіть найвимогливіших користувачів. Діапазон і потужність сигналу. Одним з найважливіших аспектів роутера є його.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Внутрішня |
| Загальні | |
| Висота | 186 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 159 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| QoS | Да |
| WiFi | З Wi-Fi |
| Вбудований модем | З вбудованим модемом |
| Глибина | 72 мм |
| Додаткові характеристики | Можливість розширення на додаткові пристрої |
| Кількість антен | 7 |
| Мoдель | ZenWiFi BT8 (3PK) WHITE BE14000 WIFI7 |
| Марка | ASUS |
| Призначення | xDSL |
| Живлення | Вбудований блок живлення |
| Режим роботи | Роутер |
| Швидкість портів LAN | 100/1000/2500 |
| Стандарт бездротової роботи | 802.11 |
| Частота роботи WiFi | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 006 ₴



