
Ноутбук HP 17-cp3216nw 17,3" Ryzen7 16GB 512GB Win11 C2EY6EA
38 458 ₴
- В наявності
- Код: 187043163
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. HP 17-cp. Ноутбук. HP 17,3″. оснащений. процесором AMD. 2., технологією швидкого. з'єднання Wi-Fi. та обширною пам'яттю забезпечує плавну роботу. Збільшений клікпад зі спеціальною петлею підйому дозволить прийняти більш природну та зручну позицію під час набору тексту. Додатково конструкцію виконано з використанням. матеріалів, дружніх до навколишнього середовища, таких як пластмаси, отримані з океанів, та вторинних продуктів загального вжитку. 1. Кутові петлі забезпечують більший комфорт використання. Зображення без мерехтіння. на екрані з. діагоналлю 17,3 дюйма.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7730U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 401 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.07 |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 258 мм |
| Дистрибуція | HP |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 45% NTSC |
| Додаткові функції | Мультип тачпад, Цифрова клавіатура |
| Ємність акумулятора | 41 |
| Код виробника | C2EY6EA |
| Кількість комірок акумулятора | 3 |
| Кеш процесора | 16 |
| Мoдель | 17-cp3216nw |
| Максимальний час роботи | 9,45 |
| Марка | HP |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Мультимедіа | Камера, Мікрофон |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 2 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Споживча |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота оперативної пам'яті | 3200 |
| Частота процесора | 4500 |
| Яскравість матриці | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 458 ₴






