
Ноутбук HP Victus 15-fb3231nw 15,6" Ryzen7 16GB 512GB Win11 C2EX9EA
52 481 ₴
- В наявності
- Код: 187043175
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. HP Victus. Laptop. створений для гри в подорожах. Ця тонка машина може похвалитися потужним процесором AMD. 1. та сучасною графічною картою. Зовнішній вигляд цього ноутбука вражає так само, як і його оснащення, з безліччю кольорових варіантів. 2., модернізованою системою охолодження. та веб-камерою з функцією тимчасового зменшення шуму. компоненти. Грай, як можеш, завдяки потужному процесору AMD., сучасній графічній карті та ємній пам'яті. Витончений і вдосконалений дизайн. Це тонке, що займає менше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7445HS |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 358 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.29 |
| Висота | 23.5 мм |
| Глибина | 255 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 62.5% sRGB |
| Додаткові функції | Підсвічування клавіатури, Мультитач тачпад, Цифрова клавіатура |
| Ємність акумулятора | 70 |
| Код виробника | C2EX9EA |
| Кількість комірок акумулятора | 4 |
| Кеш процесора | 16 |
| Мoдель | Victus 15-fb3231nw |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4050 |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 2 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип пристрою | Споживча |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 144 |
| Частота оперативної пам'яті | 5600 |
| Частота процесора | 4700 |
| Яскравість матриці | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 481 ₴






