
Материнська плата ASUS B850M-PLUS WIFI GAMING
16 735 ₴
- В наявності
- Код: 187043407
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ASUS TUF GAMING B850M-PLUS WIFI7 W AMD B850 Gniazdo AM5 micro ATX. ASUS TUF GAMING B850M-PLUS WIFI7 W. Виробник процесора: AMD, Сокет процесора: Сокет AM5, Процесор: AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series. Підтримувані типи пам'яті: DDR5-SDRAM, Максимальна ємність пам'яті: 256 GB, Тип слотів пам'яті: DIMM. Підтримувані інтерфейси жорстких дисків: M.2, SATA III, Підтримувані типи дисків: HDD & SSD, Рівні RAID: 0, 1, 5, 10. Тип інтерфейсу мережі Ethernet: 2.5 Gigabit Ethernet, Основний стандарт Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be), Стандарти Wi-Fi: Wi-Fi 7.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші особливості | Wi-Fi |
| Код виробника | TUFGAMINGB850MPLUSWIFI7W |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 4 |
| Мoдель | TUF GAMING B850M-PLUS WIFI7 W |
| Підтримувані процесори | AMD |
| Порти на задній панелі | 1 |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип сокета процесора | Socket AM5 |
| Формат плати | ATX |
| Частота роботи пам'яті | 8000 |
| Ширина | 244 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 735 ₴

