
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i 14" Ultra5 16GB 512GB Win11 C51N6ET
73 530 ₴
- В наявності
- Код: 187079905
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. HP EliteBook 6 G1i 14" AI. Підтримка. AI. що підвищує продуктивність підприємства. Екран WUXGA (1920 × 1200) IPS. діагоналлю 35,6 см (14″). Intel® Core™ Ultra 5 225H. Відеокарта Intel® Arc™ 130T. 512 GB SSD. 16 GB DDR5. Windows 11 Pro. 1. Підтримуйте проекти та завдання в русі, завдяки цьому ноутбуку з AI. Швидке виконання завдань, завдяки потужності та продуктивності, які вам потрібні для виконання завдань зі спритністю, легкістю та ефективністю. штучного інтелекту. в цьому. 14-дюймовому ноутбуці. HP рекомендує систему Windows 11 Pro. Працюйте без зниження продуктивності, завдяки системі. Windows.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 318.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.4 |
| Висота | 17 мм |
| Глибина | 224.3 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 100% sRGB |
| Додаткові функції | Підсвітка клавіатури, Мультитач тачпад, Сканер відбитків пальців, Технологія Intel vPRO |
| Ємність акумулятора | 56 |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | C51N6ET |
| Кількість комірок акумулятора | 3 |
| Кеш процесора | 18 |
| Мoдель | EliteBook 6 G1i |
| Марка | HP |
| Матеріал | Метал |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics 130T |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 2 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота оперативної пам'яті | 5600 |
| Частота процесора | 4900 |
| Яскравість матриці | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 530 ₴








