
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16" Ultra7 16GB 512GB Win11 C51MLET
69 242 ₴
- В наявності
- Код: 187080198
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. HP ProBook 4 G1i 16" AI. Максимізуйте свій потенціал з міцним і готовим до викликів майбутнього ноутбуком. Екран WUXGA (1920 × 1200) IPS. діагоналлю 40,6 см (16″). Intel® Core™ Ultra 7 255U. Відеокарта Intel® Graphics. 512 GB SSD. 16 GB DDR5. Windows 11 Pro. Крок у напрямку майбутнього роботи зі штучним інтелектом. Відкрийте нові способи роботи, занурюючись у стиль роботи на основі. штучного інтелекту. з функціями продуктивності, безпеки та витривалості класу бізнес. HP рекомендує систему Windows 11 Pro. Працюйте без зниження продуктивності, завдяки системі. Windows 11.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.74 |
| Висота | 11 мм |
| Глибина | 25.1 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 62.5% sRGB |
| Додаткові функції | Підсвітка клавіатури, Мультитач тачпад, Сканер відбитків пальців, Цифрова клавіатура, Технологія Intel vPRO |
| Ємність акумулятора | 56 |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | C51 |
| Кількість комірок акумулятора | 3 |
| Кеш процесора | 12 |
| Мoдель | ProBook 4 G1i |
| Матеріал | Метал |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 2 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота оперативної пам'яті | 5600 |
| Частота процесора | 5200 |
| Яскравість матриці | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 242 ₴







