Доставка зі складу 5-10 днів. Конструкція. Уклад: 1U. Можливості монтажу в стійці: Так. Колір продукту: Чорний. Діоди LED: Так. Кількість вентиляторів: 4 вентилятори. Можливість штабелювання: Так. Потужність. Споживана потужність (макс): 1767,7 Вт. Джерело живлення: Змінний струм. Напруга вхідна AC: 100 - 240 В. Блок живлення в комплекті: Так. Частота вхідна AC: 50/60 Гц. Захист. IGMP snooping: Так. Функції DHCP: DHCP relay, DHCP snooping, DHCPv6 snooping. Список контрольного доступу (ACL): Так. захист від входу в петлю: Так. Записи IGMP: 2048. підтримує SSH/SSL: Так. Автентифікація: Auto VLAN, Автентифікація на основі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-фрейми | 9,000 |
| Буфер | 3 |
| Бюджет потужності | 30 |
| Можливість кріплення до основи | Да |
| Висота | 44 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 420 мм |
| Кількість підтримуваних з'єднань VLAN | 256 |
| Кількість портів | 6 |
| Кількість портів PoE | 8 |
| Марка | Tp-Link |
| Монтаж у шафах RACK | Да |
| Призначення | Rack |
| Пропускна здатність | 128 |
| Тип | Керований |
| Керування | Веб-браузер |
| Рівень перемикання | L3 |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193 326 ₴





