
Точка доступу Zyxel WBE510D
19 443 ₴
- В наявності
- Код: 187345047
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Опис продукту. Zyxel BE6500 WBE510D - це просунутий точка доступу WiFi 7, оснащений технологією Dual-Radio, який забезпечує високу продуктивність бездротової мережі в вимогливих середовищах. Пристрій підтримує новітній стандарт WiFi 7, що пропонує передачу до 6,5 Gbps, завдяки чому ідеально підійде як для офісів, так і для сучасних будинків. Ключові характеристики. Стандарт WiFi 7 (BE6500): швидкість до 6,5 Gbps. Dual-Radio: підтримка діапазонів 2,4 GHz та 5/6 GHz (BandFlex). Оптимізація антени: можливість монтажу на стіні або стелі. Ethernet LAN – швидке і стабільне з'єднання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZYXEL |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Внутрішня |
| Загальні | |
| Висота | 47 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 160 мм |
| Додаткові функції | MU-MIMO, Підтримка PoE |
| Мoдель | WBE510D |
| стандарти, що підтримуються | 802.11 |
| Режим роботи | Access Point |
| Частота роботи | 6 |
| Шифрування | WPA, WEP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 443 ₴

