
Відеокарта Asrock Creator R9700 CT 32GB R9700CT32G
89 885 ₴
- В наявності
- Код: 187345633
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ASRock Creator R9700 CT 32GB (R9700CT32G). Відеокарта. ASRock Creator R9700 CT 32GB. це просунуте рішення, яке поєднує в собі. високу продуктивність. та сучасні технології. Створена з думкою про ентузіастів ігор та професіоналів з креативної сфери, ця карта забезпечує оптимальну якість зображення та надійність в роботі. Завдяки використанню графічного процесора. AMD Radeon., користувачі можуть розраховувати на відмінні показники в найбільш вимогливих додатках. Технічна специфікація. Модель. вирізняється. інтерфейсом PCI Express x16 5.0., що.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASRock |
| Висота | 112 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | DisplayPort |
| Глибина | 39 мм |
| Мoдель | Radeon AI PRO R9700 Creator |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 |
| Максимальне споживання потужності | 750 |
| Марка | ASRock |
| Обсяг пам'яті RAM | 32 GB |
| стандарти, що підтримуються | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Виробник чипсета | AMD |
| Роз'єми живлення | 1 |
| Серія | Radeon RX 9xxx |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті RAM | GDDR6 |
| Шина даних | 256 |
| Ширина | 10 мм |
| Ядра CUDA | Не можна застосувати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 885 ₴






