
SSD Patriot P410 1TB (P410P1TBM28H)
10 442 ₴
- В наявності
- Код: 187411244
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Dysk SSD Patriot Viper P410 1TB M.2 PCIe NVMe 1.4 5000 MB/s. Patriot Viper P410 M.2 PCI-Ex4 NVMe 1.4 1TB. це просунутий SSD, який забезпечує надзвичайно швидкі швидкості читання, що досягають до 5000 MB/s. Розроблений для користувачів, які вимагають найвищої продуктивності, для інтенсивного використання в іграх, створенні контенту та вимогливих додатках. Завдяки інтерфейсу NVMe і розміру M.2, диск можна легко встановити в більшості сучасних ноутбуків і настільних комп'ютерів. Його ємність 1 ТБ дозволяє зберігати велику кількість даних,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 мм |
| Додаткові функції | NVMe |
| Коефіцієнт TBW | 320 |
| Мoдель | P410 |
| Об'єм | 1 л |
| Роз'єм | M.2 |
| Швидкість записування | 450 |
| Швидкість читання | 5000 |
| Формат | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 442 ₴




