
Ноутбук Lenovo LOQ 15AHP10 15,6" Ryzen 5 16GB 512GB Win11 (83JG000QPB)
59 465 ₴
- В наявності
- Код: 187437577
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Lenovo LOQ 15AHP10 Ryzen 5 220 15.6" FHD IPS 300nits AG 144Hz 16GB DDR5 5600 SSD512 GeForce RTX 5050 8GB Cam720p 60Wh Win11 Luna Grey. Lenovo LOQ 15AHP10 R5 220 16GB 512GB SSD RTX 5050 8GB 144Hz W11 (83JG000QPB) — ігровий ноутбук для спеціальних завдань. Модель Lenovo LOQ 15AHP10 R5 220 16GB 512GB SSD RTX 5050 8GB 144Hz W11 (83JG000QPB) поєднує в собі продуктивність і чутливість, необхідні для ігор та креативної роботи. Оснащений процесором R5 220 і 16 ГБ оперативної пам'яті, забезпечує плавність багатозадачності, а програми запускаються миттєво. Швидкий диск 512 ГБ SSD забезпечує багато.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 220 |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 |
| Висота | 23.9 мм |
| Глибина | 259 мм |
| Код виробника | 83 |
| Мoдель | LOQ 15AHP10 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5050 |
| Мультимедіа | Камера |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11, Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 144 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 465 ₴









