
Ноутбук Acer TravelMate P2 14" Ultra5 16GB 512GB Win11 NXBLLEP002
48 710 ₴
- В наявності
- Код: 187544541
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбук Acer TravelMate P2 TMP214-52-TCO 14"WUXGA/Ultra 5 125H/16GB/SSD512GB/Arc/11PR Silver 3Y. Ноутбук Acer TravelMate P2 TMP214-52-TCO 14"WUXGA/Ultra 5 125H/16GB (NX. BLLEP.002) — Професійна мобільність та продуктивність. BLLEP.002) це пропозиція для тих, хто шукає компактний та продуктивний інструмент для роботи. Модель поєднує 14-дюймовий екран WUXGA з сучасним дизайном, що забезпечує зручність роботи в офісі та в подорожі. Конфігурація з 16 ГБ оперативної пам'яті забезпечує плавне перемикання між додатками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.38 кг |
| Ширина | 315 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 19.6 мм |
| Глибина | 233 мм |
| Карти пам'яті | microSD |
| Код виробника | NXBLLEP002 |
| Мoдель | TravelMate P2 |
| Марка | Acer |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Мультимедіа | Динаміки, Читач карт пам'яті |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 710 ₴

